Новини

Громадські організації, які вчасно не здали документи, заважають роботі новоствореної громадської ради при управлінні екології Чернівецької ОДА (ФОТО, ВІДЕО)

Written by dovkilla

15 березня відбулися установчі збори ініціативної групи і засідання новоствореної громадської ради при управлінні екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації.

Як повідомив голова новоствореної громадської ради Віталій Коржик, до її складу ввійшли представники 13 громадських організацій, які, згідно чинного законодавства, подали на розгляд документи.

Однак, під час першого засідання нової каденції гром. ради з’явилися відомі у Чернівцях, та поза межами, «активісти» – Валерій Аіріні, Микола Петіченко та Іван Федорійчук і інші представники 15-ти ГО, які висловили бажання увійти до складу новоствореної ради, та повідомили про те, що вважають, що у процедурі її створення допущені помилки.

Зі слів голови гром. ради Віталія Коржика, термін подачі документів завершено, і всі умови та потрібні дати для ознайомлення були опубліковані на офіційному сайті управління екології. Необхідно було лише вчасно подати документи. Громадська рада створена і працює згідно чинного законодавства, – повідомив він.

Відео журналістки Галини Єреміци для Чернівці.online

Установчі Збори та Засідання Громадської Ради при Управлінні Державної Екологічної інспекції у Чернівецькій області

Опубликовано Чернівці.online Пятница, 15 марта 2019 г.

 

About the author

dovkilla

Leave a Comment