Новини

В Держекоінспекції у Чернівецькій області проведено розширену нараду по підсумках роботи за 11 місяців

Written by dovkilla

3 грудня в приміщені Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області проведено розширену нараду з працівниками інспекції щодо підсумків роботи за 11 місяців 2018 року та завдання по посиленню здійснення державного нагляду (контролю) у грудні поточного року. На нараду запрошено заступника начальника Голови Чернівецької ОДА Заячука М.Д., начальника Управління екології та природних ресурсів Білоконя М.В.

Під час наради начальник Інспекції Робулець С.В. проаналізував роботу інспекції за 11 місяців 2018 року. Наголосив на посиленні державного нагляду (контролю) у всіх сферах природокористування, зокрема посилити роботу в частині на здійсненні контролю за охороною тваринного світу області, охороною біоресурсів, поводження з відходами тощо.

Завідувач сектору по роботі з персоналом Макєєва О.М. провела аналіз проведеної щорічної оцінки державних службовців, зазначивши що всі працівники пройшли щорічне оцінювання.

В ході наради працівники інспекції мали змогу поставити питання щодо ліквідації інспекції та подальшої роботи відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернівецької області. В межах компетенції начальник Інспекції Робулець С.В надавав відповіді на поставлені запитання та визначив майбутні плани роботи Інспекції.

About the author

dovkilla

Leave a Comment